online store
top of page

איך ללמוד עריכת וידאו? - חלק ב' - קורס דיגיטלי אינטרנטי

קורס עריכת וידאו - לימוד עצמי

רכישת קורס עריכת וידאו דיגיטלי (פרמייר או כל תוכנת עריכת וידאו אחרת)

בהמשך לפרק הקודם בואו בו דיברנו על למידה מ- Youtube בלבד, כעת אנחנו נדבר על למידה באמצעות קורס עריכת וידאו דיגיטלי, זו היא אופציה מעולה למי שמעוניין ללמוד בקצב שלו ובאופן מסודר!

קורס עריכת וידאו דיגיטלי - לומדים באופן מסודר מהבית

קורס עריכת וידאו דיגיטלי - לומדים באופן מסודר מהבית


מדובר ברכישה של כמות או "בנק" סרטונים אשר מלמדים אתכם את העריכה באופן מסודר ומאורגן.

בשוק קיימים מספר קורסים דיגיטליים אשר יכולים להוביל אתכם צעד צעד בעולם עריכת הווידאו ותוכנת העריכה.

הקורסים מסודרים באופן מקצועי החל מפתיחת פרויקט, החלת אפקטים, מעברים, צבעים ועד לפונקציות מיוחדות וטכניקות לעריכת וידאו, אלה יהיו לכם מסודרים ואין שום צורך לנחש את וידאו הבא שידריך אתכם כמו ב- Youtube.

קורסים מקצועיים וטובים ייבנו לכם את הקורס בצורה כזאת שדבר נבנה על דבר, זה מעולה שכן לא יהיו לכם "חורים


בלמידה" כשתלמדו משהו חדש, תמיד תדעו כל מה שצריך כדי ללמוד את הדבר הבא.


בדרך כלל קורס עריכת וידאו דיגיטלי פתוח לכם לאורך תקופה ארוכה והלמידה היא עצמאית ובקצב שלכם, רוצים ללמוד שעה בשבוע? אפשר! רוצים לרוץ על זה ותוך יומיים לעבור על הכל? אפשר! רוצים ללמוד ב- 2 בלילה? אפשר! בקצב שלכם ובזמן שלכם.

גם כאן, אין צורך להגיע לכיתה והלימוד מתבצע בבית מול המחשב.

קבוצת WhatsApp קורס עריכת וידאו

קבוצות ה- WhatsApp הפנימיות הינם קהילות תומכות וחשובות לתהליך למידה קל


ומה עושים אם יש שאלות? ישנם מנהלי קורסים אשר יפתחו קבוצת WhatsApp ייחודית לתלמידי הקורס כך שתמיד תוכלו לשאול ולהתייעץ! ישנם קורסים שבהם אפילו מרצה הקורס יהיה זמין לשאלות!

קבוצות ה- WhatsApp חשובות מאוד, וחשוב שאלה יהיו קבוצות כמה שיותר גדולות וותיקות, כך בתור מתחילים תוכלו לקבל עזרה מתלמידים נוספים שסיימו את הקורס ומנוסים בתוכנה, כל זאת ב- WhatsApp שלכם!


קורסים מקצועיים יכללו בהם גם חוברת קורס מפורטת אשר תשלח בקובץ PDF - זהו דבר אופייני למקומות לימוד מקצועיים.


מקומות לימוד מקצועיים במיוחד יוכלו גם לשלוח לכם תעודת גמר קורס על הקורס אותו רכשתם. תעודות אלו בדרך כלל מונפקות בקורסים הפרונטליים שם מרצה הקורס עוקב אחר ההתקדמות של התלמידים ורואה את מידת ההשתתפות שלהם בכיתה טרם חתימה על סיום לימודיו והכשרת התלמיד.

לכן, במקרה של קורס דיגיטלי, קבלת תעודה מקצועית ורצינית נשלחת לאחר שליחת עבודות גמר למרצה הקורס.


עברו על הסילבוס! תשאלו את סוכן המכירות של הקורס איזה שיעורים ומה הם התכנים הנלמדים, בדקו שזה מתאים לכם ולאן שאתם רוצים להגיע עם הקורס.

אם קשה לכם לומר זאת בדיוק, שילחו סרטון דוגמא למרצה הקורס ותשאלו אותו האם עד סוף הקורס נלמד ונדע את האפקטים וטכניקות העריכה שבסרטון ששלחתם, כך ושבסוף הקורס תוכלו ליצור יצירה כזאת ממש בעצמיכם.

סילבוס של קורס עריכת וידאו עכשווית מבית MIVIDEO


מתוך הניסיון שלנו ב- MIVIDEO למדנו שגם לדרך הזאת יש מספר חסרונות:

  1. חוסר מחויבות - מכירים את "מחר אני ילמד! זהו ממחר אני תלמיד לתפארת, אני נכנס בזה 100%! אבל מחר..." ואז עובר עוד יום ועוד יום והמחר נהיה שנה הבאה, וגם זה במקרה הטוב.. כך במקרים רבים רוכשים את הקורס אך משתמשים בו מעט אם בכלל. לכן שימו לב שהקורס נשאר אצלכם לתקופה ארוכה, גם עוד שנה כשהלחץ ירד או שהרצון פתאום יעלה תוכלו לגשת לשם וללמוד, הוא תמיד יהיה שם וזה יתרון גדול.

  2. חוסר בחוויה - ללמוד בכיתה זה כיף! מכירים אנשים חדשים ויוצרים חוויות חדשות באווירת לימודים. זאת לעומת למידה בקורס דיגיטלי שזה בחדר עם עצמכם, יש כאלה שזה טוב להם וזה מה שהם רוצים שכן למידה כזאת יותר מתאימה להם - הם בשקט שלהם.

  3. לא תמיד המרצה מקצועי - בדקו זאת! - בשוק ישנם מספר קורסים של "מורים" לא מקצועיים לעריכת וידאו אשר יוצרים קורסים ומוכרים אותם למען יצירת רווחים בלבד וללא התחשבות בצורת ההוראה או בהצלחת התלמידים! כדי להימנע מזה בצעו בדיקה ואל תקנו חתול בשק! בקשו לראות דוגמאות מהמרצה, תשאלו אותו כמה זמן הוא נמצא בתחום ואם הוא עבד באופן מקצועי עם חברות גדולות, האם יש לו הסמכות מטעם חברת התוכנה? האם הוא מלמד במוסד לימודים מוכר? והכי חשוב: בקשו לראות כמה סרטוני דוגמא מהקורס, כך תוכלו לראות אם אתם מתחברים לאופן / צורת ההוראה של המרצה.

יש לציין שללמוד קורס בעריכת וידאו עם ספר קורס בלבד לא ממש אפשרי מבחינה פרקטית, חייבים לראות על מה ללחוץ ולראות דוגמאות חיות לעריכות שונות.


מעבר ללימוד עצמו, בכל קורס תמיד מומלץ לקבל השראה מיוצרים אחרים, זאת כפי שאמרנו בפרק הקודם - למידה מ- Youtube, מומלץ לשלב את Youtube לקבלת השראה או בטיפול של באגים בתוכנה בעת הצורך, זאת מתוך כמות התוכן העצומה אשר נמצאת בא.

מתוך הניסיון שלנו ישנם באגים חריגים נוספים אשר אין עליהם מדריכים ב- Youtube ורק מרצה מנוסה יוכל לעזור ולפתור את הבעיה.


מחירי הקורסים הדיגיטליים לעריכת וידאו נעים בין 500 שקלים ל- 800 שקל.

קורסים זולים יותר יסבלו ממרצים לא מקצועיים או קורסים ישנים המלמדים על גרסות תוכנה ישנות.


לסיכום, ללמוד עריכת וידאו בקורס דיגיטלי אינטרנטי:

יתרונות - זמין, בעברית, קורס מאורגן ומסודר שלב שלב, אין צורך לחפש את הסרטון הבא, תמיכה ממרצה הקורס, למידה עצמית בזמן שלכם קבוצת WhatsApp ואופציה לקבל תעודת גמר.

חסרונות - לא תמיד מסיימים את הקורסים, חוסר בחוויה ביחס לקורס פרונטלי, לא תמיד המרצה מקצועי וצריך לבדוק זאת טרם הקניה.


בכתבה הבאה נלמד על למידה בכיתה - קורסים פרונטליים


מעוניינים לקבל פרטים על קורס עריכת וידאו המקצועי בישראל?

טלפון/ווצאפ ישיר למרצה הקורסים והפקות (שרון): 054-6223349

עריכת וידאו עכשווית - MIVIDEO

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page